این سرویس در فرودگاههای بیشتر کشورهای دنیا فعال است. در ابتدا این سرویس مختص مسافرین بیزینس ایرلاین های مختلف دنیا طراحی شده بود و مسافران پروازهای مختلف در صورتی که صندلی بیزینس خریداری می کردند از این امکانات امکان استفاده را داشتند. لذا مسافران بیزینس و فرست کلاس هواپیمایی ها بدلیل منتظر نماندن در صف های طولانی و توجه ایرلاین ها به این مشتریان از این خدمات استفاده می کردند. همانطور که در نوشته های قبلی توضیح داده شد و در بخش رزرو Fast Track آمده است این خدمات شامل موارد زیر است:

  • همراهی مهماندار در تمامی مراحل پرواز
  • کمک در حمل چمدان ها و بار مسافر
  • عبور از گیت اختصاصی بازرسی و گیت اختصاصی گذرنامه و …
    فست ترک (Fast Track) در کشورهای مختلف دنیا سرویس های متفاوتی ارایه می دهد ولی اصل و اساس این سرویس بر پایه موارد بالا است. سطح سرویس دهی در فرودگاهای مختلف نیز می تواند متفاوت باشد و هر مسافر به صورت انتخابی سطح سرویسی را که نیاز دارد رزرو و خریداری نماید. از این رو برای رزرو خدمات فست ترک بر اساس هر فرودگاه می بایست بررسی و سپس اقدام به رزرو نمایید.

FAST WITH FAST TRACK

 

در فرودگاه بین المللی حمد شهر دوحه ی قطر نیز سرویس با عنوان المها وجود دارد که سرویس های مشابهی همانند مرحبا در این فرودگاه زیبا ارایه می دهد این سرویس برای مسافران ورودی به دوحه و خروجی از دوحه و همچنین مسافران ترانزیتی سرویس های مناسبی ارایه می دهد. در سرویس المها (Al-Maha) نیز سطح بندی مخصوصی وجود دارد که البته همانند مرحبا مفصل و زیاد نیست. در این سرویس مسافر می تواند از سرویس در سطوح:

  • پلاتینیوم
  • طلایی

و سرویس لانج استفاده کنند این سرویس ها شامل اسکورت یا همراهی مسافر در تمامی مراحل ورود یا خروج مسافر در فرودگاه حمد دوحه می باشد و کمک در حمل چمدان و گیت های اختصاصی پاسپورت و بازرسی را شامل می شود. شعار سرویس المها این است که ما با مهمانوازی گرم عربی به مسافران فرودگاه حمد خاطره خوبی را در فرودگاه برای شما رقم می زنیم. همانطور که الکبر الباکر رییس هواپیمایی قطرایرویز گفته : ما تجربه ی فراموش نشدنی را در زمین و هوا برای شما فراهم می کنیم.
ارایه خدمات و سرویس های منحصر به فرد در راستای ارتقا کیفیت خدمات ارایه شده به مشتری روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار است و ایرلاینهای مختلف دنیا به این اصل مهم پی برده اند که بایستی به این موضوع توجه ی روزافزونی بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.